Biolampa BIOBEAM 660 - 229€

Dátum zverejnenia: 08-02-2015 14:37:46 | 210 krát zobrazené
Kontaktná osoba: Maroš | Telefón: 0907 491 881
Lokalita: Slovensko |


Účinný, dlhodobo celosvetovo overený lekársky prístroj, určený aj pre domáce bezbolestnú liečbu kožných problémov, liečbu slizníc a dutín.

Bez liekov, bez bolesti, bez rizika - moderný systém svetelnej terapie určený k účinnej liečbe kožných problémov, slizníc a pod bez vedľajších účinkov. Prístroje BioBeam 660 využívajú vlastnú patentovo chránenú technológiu liečebných vlastností lúča s vlnovou dĺžkou 630nm, ktorá urýchľuje prirodzený liečebný proces. BioBeam 660 je charakteristický protibolestivým, protizápalovými a biostimulačnými účinky čo výrazne znižuje počet lekárskych zákrokov, množstvo užívaných liekov as tým spojené odbúranie vedľajších a nežiaducich účinkov.

Spoločnosť Syro technologies ako prvá na svete začala používať červeného lúča určitej vlnovej dĺžky. Biolampy BioBeam majú za sebou viac ako 13 rokov intenzívneho klinického testovania a milióny spokojných pacientov na celom svete, čo svedčí o vysokej účinnosti týchto prístrojov. Zatiaľ čo iné fototerapeutické metódy sú veľmi nákladné a vyžadujú klinickú aplikáciu, ľahký, prenosný a cenovo dostupný Biobeam 660 je vhodný aj pre domáce použitie. Pri dlhodobom používaní stimuluje ozdravenie kožných buniek, potlačuje prejavy starnutia, stimuluje tvorbu kolagénu.

Zistilo sa, že ako alternatíva k farmaceutickým prípravkom bol účinný vo viac ako 80 percentách prípadov liečenia rán au mnohých pacientov predišiel vážnejším liečebným zákrokom vrátane amputácie. Tiež sa ukázalo, že je účinný pri liečbe herpes simplex genitalis.

BioBeam 660 doma používajú milióny ľudí a dobre ho prijímajú aj lekári a terapeuti na klinikách av nemocniciach.Zaslať odkazy pre spravovanie môjho inzerátu

Kontaktovať inzerenta Maroš: Biolampa BIOBEAM 660
 
Chillix reklama
  

Chillix reklama
Chillix reklama
Chillix reklama
Chillix reklama