Biolampa BIOBEAM 940 - 229€

Dátum zverejnenia: 08-02-2015 14:36:32 | 197 krát zobrazené
Kontaktná osoba: Maroš | Telefón: 0907 491 881
Lokalita: Slovensko |


BioBeam 940

Účinný, dlhodobo celosvetovo overený lekársky prístroj, určený na jednoduché bezbolestné a bez liekovej liečbe pohybového aparátu (artrózy, kĺbov, svalov, zápalov a bolesti) a to aj v pohodlí Vášho domova.
7
Čo je biolampa BioBeam 940 ?

liečba bez liekov, bez bolesti, bez rizika - moderný vysoko účinný terapeutický systém určený pre bezbolestnú liečbu pohybového aparátu bez vedľajších alebo negatívnych účinkov. Využíva vlastnú, patentovo chránenú technológiu liečebných vlastností špecifického lúča jednej vlnovej dĺžky 940 nm, ktorá je účinná pri liečbe pohybového aparátu.BioBeam 940 má výrazný analgetický, protizápalový a hojivý (biostimulačný) efekt, čo výrazne znižuje počet lekárskych zákrokov, množstvo užívaných liekov as tým spojené odbúranie ich vedľajších a nežiaducich účinkov. Výrobca tohto lekárskeho prístroja - izraelská spoločnosť Syro technologies, začala ako vôbec prvá na svete používať infračerveného lúča jednej vlnovej dĺžky 940 nm na liečbu pohybového aparátu. Prístroje BioBeam 940 majú za sebou viac ako 12 rokov intenzívneho klinického testovania a milióny spokojných pacientov na celom svete, čo svedčí o veľkom liečebnom využití týchto prístrojov. Kým iné fototerapeutické metódy sú veľmi nákladné a často vyžadujú klinickú aplikáciu - ľahký, prenosný a cenovo dostupný Biobeam ™ 940 je vhodný aj pre domáce použitie. BioBeam 940 poskytuje rýchlu úľavu od akútnych, chronických, kĺbových a reumatických ťažkostí a napomáha telu v návrate do normálu.

BioBeam 940 môže byť použitý ako alternatíva k farmaceutickým prípravkom a fyzioterapii alebo v spojení s nimi - je účinným fototerapeutickými prostriedkom na zmiernenie bolesti. Jedná sa o fototerapeutický zdravotnícky prístroj triedy 2A, zodpovedá prílohe VI smernice 93/42/EHS o zdravotníckych pomôckach a má certifikát CE (CE 0473).

Zaslať odkazy pre spravovanie môjho inzerátu

Kontaktovať inzerenta Maroš: Biolampa BIOBEAM 940
 
Chillix reklama
  

Chillix reklama
Chillix reklama
Chillix reklama
Chillix reklama