Biolampa BIOBEAM Acne - 229€

Dátum zverejnenia: 08-02-2015 14:41:19 | 200 krát zobrazené
Kontaktná osoba: Maroš | Telefón: 0907 491 881
Lokalita: Slovensko |


BioBeam Acne

Účinný, dlhodobo celosvetovo overený lekársky prístroj, určený aj pre domáce bezbolestnú a bezliekovú liečbu akné a problémov s pokožkou.

Bez liekov, bez bolesti, bez rizika - moderný lekársky prístroj využívajúci červeného svetla pre liečbu všetkých typov akné u mladistvých aj dospelých. BioBeam Acne vysiela nízkoenergetické červené svetlo (630 nm), nevyžaruje teplo a nepoškodí ani nespáli vaše tkanivá.

Odporúča sa osvecovať každú oblasť 6 minút 1krát až 2krát denne. Prístroj je ľahký a prenosný.BioBeam Acne je fototerapeutický zdravotnícky prístroj triedy 2A, zodpovedá prílohe VI smernice 93/42/EHS o zdravotníckych pomôckach a má certifikát CE (CE 0473). BioBeam Acne sa ukázal byť rýchlou a účinnou pomocou pri liečbe akné. BioBeam Acne nie je laserové zariadenie. Vysiela nízkoenergetické úzkopásmové červené svetlo. Svetlo je síce nekoherentné, ale napriek tomu účinné pri liečbe akné a príbuzných kožných problémov. BioBeam Acne teda ponúka všetky výhody lasera, ale za oveľa nižšiu cenu.

Klinická štúdiaPo piatich rokoch úspešných skúseností s BioBeam 660 pri liečbe rôznych kožných lézií a pri hojení rán sme ho teraz upravili na BioBeam Acne.V posledných rokoch boli v Izraeli aj iných krajinách vykonávané klinické skúšky vyhodnocujúce účinnosť prístroja BioBeam pri liečbe akné. Výsledky týchto prác boli prezentované na jednom medzinárodnom kongrese, ktorý sa konal v Kanade, a boli v lekárskych kruhoch prijaté s nadšením.Z vyššie uvedených štúdií vyplynuli tieto závery:

Zistilo sa, že prístroj poskytuje účinnú liečbu akné v zápalovom štádiu.

Pozitívne výsledky je možné pozorovať do troch až šiestich týždňov od začiatku liečby.

Pozitívne výsledky závisia na presnom dodržiavaní priložených pokynov. Ak jedno ošetrenie vynecháte, s liečbou neprestávajte! Pokračujte čo najskôr

?

Pri šesťtýždňovej liečbe bolo:

20% pacientov úplne uzdravené,

50% pacientov vykazovalo významné zlepšenie,

20% pacientov vykazovalo mierne zlepšenie.

V ťažkých prípadoch akné sa odporúča kombinovať antibiotiká s liečbou prístrojom BioBeam ™ Acne.Zlepšenie pacientov podľa Burtonovej stupnice (zo štúdie vykonanej Dr Avikamem Harel a Dr Gideonom Earonem prezentované na 6. medzinárodnej konferencii pediatrickej dermatológie v Toronte)Liečba prístrojom BioBeam Acne je bezpečná, bezbolestná a sterilné.Liečba prístrojom BioBeam Acne je kompatibilná s inými spôsobmi konvenčnej liečby tejto choroby a dokonca ich podporuje. Vzhľadom k tomu, že BioBeam Acne veľmi urýchľuje hojenie, jeho použitie s konvenčnými liekmi môže znížiť trvanie liečby pomocou liekov.Zaslať odkazy pre spravovanie môjho inzerátu

Kontaktovať inzerenta Maroš: Biolampa BIOBEAM Acne
 
Chillix reklama
  

Chillix reklama
Chillix reklama
Chillix reklama
Chillix reklama