LED Terapia farbami ABB303 - 49€

Dátum zverejnenia: 08-02-2015 14:44:40 | 219 krát zobrazené
Kontaktná osoba: Maroš | Telefón: 0907 491 881
Lokalita: Slovensko |


Popis:

Kompaktná LED svetelná terapia

Vlastnosti:

1. Pracovný princíp: Využitie technológie LED fototerapia, a to prostredníctvom dynamickej odozvy svetla pre ošetrenie pleti.

2. Tri druhy odnímateľných - výmenných LED panelov s rôznymi farbami; použitie rôznych vlnových dĺžok, účinne rieši rôzne druhy kožných problémov.

3. LED terapia: nevydáva teplo, mechanizmus neinvazívnej terapie, žiadne vedľajšie účinky.4. Rôzne funkcie: Zlepšenie symptómov ako starnutie pleti, ochablosťou, rozšírenými pórmi a jemné vrásky. Zlepšenie pigmentových lézií, napríklad, PH, slnko a stareckých škvŕn... Aplikáciou ošetruje poškodenú kožu; účinná liečba akné tuku pomocou anti-opuchy, protizápalové a anti-jazvové vyhladenie jemných liniek a vrások. Odstráňuje: tmavé kruhy pod očami, vačky pod očami a očné linky.

5. Ľahký a malý, móderný a krásny dizajn, ľahko prenosný.

6. 2 režimy: pulzujúci mód a konštantný program.Červené & Infračervené svetlo
Aktivuje kožné bunky a urýchľuje prirodzene sa vyskytujúce procesy. Tento prístroj využíva rôzne svetelné vlnové dĺžky, ktoré sa zameriavajú na vzhľad jemných liniek a vrások.
Keď zapnete svetlo všimnete si, že niektoré z niekoľkých jednotlivých LED svetiel sa nerozsvieti. To je normálne. Jedná sa o infračervené svetlo, ktoré nie je viditeľné ľudským okom.
Vďaka nepretržitému použitiu počas 8 týždňov si väčšina ľudí všimne zníženie o 75% vo vzhľade ich jemných liniek a vrások. Tiež si všimnú celkovo zdravý, žiarivý a rovnomernejšií tón a mladšie vyzerajúcu pleť.
Môžete vykonať ošetrenie na akejkoľvek časti pokožky. Obzvlášť účinný je pre zlepšenie vzhľadu tváre, krku a hrudníka.Modré svetlo sa zameriava na základnú príčinu akné. Pomáha zabiť baktérie spôsobujúce akné, znížuje zápal a poskytuje všeobecné omladenie pleti.
Tento model je určený pre jednotlivcov, ktorí chcú efektívne ošetrovať akné doma alebo používať metódu popri profesionálnom ošetrení. Pri dôslednom použití poskytuje vzhľad bez akné, žiariacu a bezchybnú pleť. Bolo preukázané, že modré svetlo odstraňuje príčinu tvorby akné.Zelené svetlo je prirodzeným riešením pre hyperpigmentáciu a starecké škvrny. To je konečný, nechemický prístup k zníženiu výskytu hyperpigmentácie.
Pri dôslednom použití máte pocit jemnejšieho vzhľadu, ako aj tónovanú, svetlejšiu a žiarivejšiu pleť. S približujúcou sa vlnovou dĺžkou 525 nm, vlastnosti zeleného svetla najlepšie využívajú tí, ktorí hľadajú spôsob na zníženie hyperpigmentácie a po poškodení pleti slnkom. LED diódy emitujúce zelené svetlo prenikajú do bazálnej vrstvy pokožky. Preto pomáha zosvetliť pehy a starecké škvrny a podporuje celkovú jasnosť a žiarivosť pleti.


Obsah balenia :

• Led biolampa
• svetelný filter červený (základný)
• svetelný filter zelený
modrý
• svetelný filter modrý
• adaptér

Zaslať odkazy pre spravovanie môjho inzerátu

Kontaktovať inzerenta Maroš: LED Terapia farbami ABB303
 
Chillix reklama
  

Chillix reklama
Chillix reklama
Chillix reklama
Chillix reklama